Laweta 24h – Lublin

Transport pojazdów i holowanie aut – czynne 24h!

Masz awarię samochodu i potrzebujesz lawety? Oferujemy całodobową pomoc drogową z możliwością holowania pojazdu pod dowolny adres.

Zapewniamy parking oraz auto zastępcze z OC sprawcy.

Sprawdź nas! Niskie ceny i szybki dojazd!

Zadzwoń: +48 508 092 698

Holowanie pojazdów - laweta 24h
Kamil JablonskiKamil Jablonski
23:39 24 Dec 21
Firma AAA+++ Dziś 24.12 (wigilia) miałem kolizje. Głowa mi się zagotowała! Przyjechał Pan Kamil. Auto odcholowane, samochód zastępczy od ręki... Kamil obiecał, że papierologia wliczona w koszty. I co najlepsze pełna "kontrola" bo jak dzwonię to nikt nie odrzuce połączeń. Można oczekiwać więcej?
Patryk FykyPatryk Fyky
16:34 24 Dec 21
Profesjonalizm, szybkość działania i jakość wykonanej usługi to cechy które najlepiej oddają współpracę z tą firmą, niestety okoliczności poznania się nie są zazwyczaj przyjemne, ale późniejszy kontakt to rekompensuje. Z całego serca polecam.
Krzysztof AdamiakKrzysztof Adamiak
18:17 08 Dec 21
poznałem tą Firmę w niewesołej sytuacji : rozbite auto, żona z obrażeniami na SOR-rze, pełno policji, pogotowie, potworny stres i jedyny plus tej całej sytuacji to Pomoc Drogowa Pana Kowalewskiego który pomógł w opanowaniu sytuacji, zajął się transportem wraku mojego autka na parking, załatwił w 10 minut samochód zastępczy a przede wszystkim swoim spokojem, profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą uspokoił pełną adrenaliny sytuację , wielkie dzięki !!!!
Tomasz KuśmierczykTomasz Kuśmierczyk
09:58 08 Dec 21
Mogę szczerze polecić firmę. Bardzo dobry kontakt i punktualność. Samochód bez problemu odebrany i dostarczony w wyznaczone miejsce. Jeszcze raz dziękuję.
Dezmo ThePlayerDezmo ThePlayer
20:41 21 Oct 21
Witam wszystkich serdecznie nazywam się Kazimierz P chcę powiedzieć krótką historię która wydarzyła się w tym roku a mianowicie 21 sierpnia na ulicach Lublina Uczestniczyłem wypadku drogowym ,krótko mówiąc zostałem poszkodowanym przez sprawcę w wypadku. Pomogła mi firma pod nazwą Kamil Kowalewski mieszcząca się na Alejach Spółdzielczości Pracy 113 Lublin zaoferowano mi pełną pomoc ,Prawną biura ,lawete samochodową auto zastępcze .Nic nie robiłem zostałem obsłużony po tym wypadku bardzo profesjonalne z czego jestem zadowolony. Polecam ta firme z całego serca bez najmniejszych wątpliwości wszystkim którzy znajdą sie w podobnej sytuacji Oceniam firmę na najwyższy stopień 5 polecam pozdrawiamKazimierz P
js_loader